Jeg er 79 år og har et godt liv med god styr på økonomien. Elsker at rejse men helst sammen med en ,måske en kvinde der som jeg også har lyst til kærligheden.Jeg er romantisk anlagt med en vis humor også.
Register to Send Message!Er fhv komi ved vendelbos skibsproviantering og fisket på Nordsøen og bartender på baggehuset i Esbjerg
Register to Send Message!Søger sød og rar kvinde der stadig også har lyst til kærligheden og kan tiltrække en pæn og romantisk mand. Jeg er til rejser og oplevelser,min økonomi gør jeg stadig kan gøre den slags,også med den rette.
Register to Send Message!Jeg er en venlig og høflig fyr tror jeg nok. Søger en kvinde med samme egenskaber
Register to Send Message!Jegsøger en sødige p. Jeg bor i esbjerg ,du skal være sød o venlig og bent 50/60 års alderenjeg
Register to Send Message!